Tanklar

Su Tankı

Polietilen yapılardaki su tankı ile su depolamanızı güvenle sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz gıda maddeleri tüzüğüne uygundur. Paslanmaz ve korozyona uğramaz yapıdadır. Darbelere karşı dayanıklı olmasının yanısıra oldukça hafiftir. Güneş ışığından etkilenmez ve uzun yılar boyunca kullanılabilir. 

Asit Tankı

Asit tankları, içerisinde asit barındıran maddelerin sorunsuz bir şekilde depolanabilmesi için ürettiğimiz tanklardır. Asit tankları kendi içerisinde farklı alt maddelere ayrılabilir. Epoksi asit tankları, belirli konsantre ve ısıdaki kimyasalların stoklanmasını sağlar. Bu ürünleri kullanırken içinde depolanacak kimyasal malzemenin, asit tankı içinde stoklanabilirlik durumunu kontrol etmek ve bu konuyu önemsemek şarttır. Bu tanklar için yüksek hacimlerde üretilebilir ve onlarca ton kimyasal vinylester asit tankları üzerinde depolanabilir.  Polietilen asit tankları yine kimyasal dayanıklılığı yüksek olan başka bir asit tankıdır. Tüm asit türlerine karşı yüksek bir mukavemet gösteren çeşir ise pvc ve vinylester asit tanklarıdır.

Konik Tank 

Temizlik içerikli tuz ruhu, çamaşır suyu gibi maddelerin depolanması için kullanılan konik tanklar istediğiniz şekilde özelleştirilebilir. İçerisine kurulacak ekipmanlar ile kimyasalınızın sıcaklığını istediğiniz ısılarda tutabilir, güvenli bir stoklama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Konik tank, tek parçadan oluşup içerisinde eklentiler birleştirmeler barındırmaz. İhtiyacınıza uygun ölçülerde özel üretimler yapılabilir. 

Karıştırıcılı Tank

Ürettiğimiz karıştırıcılı tank, içinde stoklanan ürünlerde tat ve koku değişikliğine izin vermez. Sağlıklıdır, herhangi bir kanserojen madde barındırmaz. Oldukça temiz ve hijyeniktir. Aşınmalara karşı mukavemetlidir. Çürümeye karşı dayanıklı ve eğilmelere, bükülmelere, çatlamalara karşı gelmek için özel olarak üretilmiştir. Hiç bir şekilde içinde bulundurulacak kimyasallar ile reaksiyona girmez, depolanan kimyasalın ilk halindeki formunu korumasını sağlar. Yosun tutmaz, mantar ve küf oluşturmaz. İstenildiği alanda muhafaza edilebilir, mekanın kapalı ya da açık olmasının bir önemi yoktur. 

Salamura Tankı

Salamura tankı klasik diğer tanklara göre farklıdır ve üstü açıktır. Bunun nedeni içinde depolanacak ürünlerin hava alması gereğidir. Aynı zamanda tankın üstü açık olduğundan dolayı ürün rahat bir şekilde doldurulması ve boşaltılması amaçlanmıştır. Salamura tankları genellikle balıkçılık, zeytincilik, sanayi gibi sektörlerde kullanılabilir. Tankın iç kısmında gerekli makina kullanımı sağlanabilir.

Turşu Tankı

Polietilen tanklar gıda güvenliğine uygun bir hammaddeden yapıldığı için uluslararası standart normlarına uygundur. İmal ettiğimiz turşu tankı ürünlerimizde, içinde saklanacak gıdaların bozulmaması ve içine gerekli makina aparatlarının takılabilmesi niteliğinde oluşturulmuştur. Turşu tanklarımızda, turşu, zeytin, yaprak, biber gibi gıda ürünlerinin saklanması uygun olacaktır.

Diğer Tanklar

Turuncu Plastik olarak gıda ve diğer kimyasal ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde depolanabilmesi ürettiğimiz farklı tanklar mevcuttur. Glikoz tankı, tutkal tankı, latex tankı, şalgam tankı, şarap tankı bunlardan bazılarıdır. Bu ürünlerimiz genellikle krom tank olarak üretilmektedir.