Depolar

Su Deposu

Hayatın her alanında kullanılması zorunlu olacak suyun sağlıklı bir şekilde depolanması için su deposu üretiyoruz. Farklı hacim ve farklı en - boy - yüksekliklerde, alternatifleri bol su depoları üretimi yapmaktayız. Müşterinin de istediği ölçülerde de özel üretimler gerçekleşebilir. Turuncu Plastik Gaziantep’de ki üretim tesisinden tüm Türkiye’ye üretim yapmaktadır. Su deposu Antep de üreten firmamız aynı zamanda su deposu ırak, su deposu suriye başta olmak üzere bir çok ülkeye de ihracatlarına devam etmektedir. Sizlere sunduğumuz su depoları gerek polietilen gerekse polyester yapıda olabilir. Tüm ürünlerimiz dünya standartlarına ve kalitelerine uygun bir hammadde kullanımı ile üretilir. Aynı zamanda çevre dostu ve doğaya zarar vermeyen üstün özelliklere sahiptir.

Polietilen Su Deposu

Sunduğumuz ürünlerin içerisinde genellikle gıda maddeleri kullanılmaktadır. Bu nedenle su depolarımız polietilen yapıdadır. Gıda maddelerinin korunması için plastik yapılarda polietilen kullanılması şarttır. Polietilen su deposu imalatımız ile ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. 

Asit Deposu

Asit ve aşındırıcı yapısı güçlü kimyasal malzemelerin depolanabilmesi için asit deposu üretimlerimiz devam etmektedir. Asit depoları kimyasal dayanıklılığı yüksek malzemelerden üretilmiş özel yapılardır. Bu depoları diğerlerinden ayıran özellik farklı olan kimyasal yapılarıdır. Asit deposu siparişlerinizde mutlaka içinde kullancağınız kimyasalları bize bildirmeniz gerekmektedir. Güvenli bir depolama için değer ölçümü yapılması ve uygunluğunun test edilmesi şarttır.

Konik Depo

Konik depo genellikle çamaşır suyu, el sabunu gibi temizlik malzemelerinin stoklanmasında kullanılır. Ürün farklı şekillerde geliştirilip istenilen niteliklerde hazırlanabilir. Konik depolarda silolara istenilen nitelikte Dk / cfev redüktör entegre edilebilir. Ürün polietilen ile kaplanabilir. Deponun içerisine reziztans ve ısıtma ekipmanları takılabilir. Oldukça güçlü bir yapısı olan bu ürünler içersinde kir pas barındırmaz. 

Mikserli Depo

Mikserli depolar konik yapıları sayesinde sıfır boşaltım sağladığı için kimyasal malzemelerin hazırlanmasında ve depolanmasında kullanılabilirler. Bu yapılara rediktörlü karıştırıcı takılarak mikserli depo ortaya çıkar. Karıştırıcı aparatlar genellikle plastikten üretilir. Her türlü kimyasal bu depolar içerisinde saklanabilir.  

Krom Depo

Paslanmaz depo ihtiyaçlarınız için krom depolar tercih edilebilir. Turuncu plastik krom depolar konusunda yaptığı çalışmalar ve üretimler ile sektörde iddalı olduğunu ispat etmiştir. Krom depolarınız başta yatay ve dikey silindirik formlarda olmak üzere istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Krom depolar içerisinde başta su olmak üzere; süt, meyve suyu, zeytinyağı, sirke, çeşitli kimyasal maddeler, mazot vs ürünler depolamak uygun olacaktır. Krom su depoları hacimleri 100.000 litreye kadar çıkabilmektedir. 

İçme Suyu Deposu

İçme suyunun gerekli standartlar çerçevesinde depolanması herkesin hemfikir olacağı bir konudur. İnsan sağlığı ve hayati diğer konular için içme suyunun güvenli bir şekilde ve suya zarar verilmeyecek normlarda depolanmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle Turuncu Plastik olarak kaliteli içme suyu deposu üretimlerimiz mevcuttur.

2. El Su Deposu

Firmamız imalat dışında kullanılmış 2. el su deposu satışı da yapmaktadır. Gerekli kontrollerden geçmiş ve sorunsuz güvenilir 2. el su deposu satın almak için hemen irtibata geçebilirsiniz. Su deposu, suyun sağlıklı bir şekilde korunması için hassas bir konudur. Yapıyı oluşturan bileşenler ve malzemelerin niteliği hayati önem taşımaktadır. Böylesine önemli bir konuda 2. el su deposu ihtiyacınız için sizlere yardımcı olmaktayız.

Modüler Su Deposu

Su depolama ihtiyaçlarınız için modüler su deposu doğru bir tercih olabilir. Prizmatik, silindirik, içten montajlı modellerimiz ile çeşitliliği beğeninize sunuyoruz. Paslanmaz ve galvanizli yapılarıyla, gerektiğinde duvara monte edilebilen ürünlerimizden çok memnun kalacaksınız.