Yönetimden Mesajlar

Image title

Turuncu Plastik; 30 yılı aşan varlığı ile üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve mesleki tecrübeyi, ürün ve hizmet olarak siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını anbean yaşamaktadır.

   Kuruluş tarihinden günümüze kadar yaptığı ar-ge çalışmalar neticesinde ürün yelpazesini hızla genişleten firmamız başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde verdiği profesyonel hizmetlerle sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Rotasyon teknolojisi ile üretim yapan ve kendi bünyesinde uzman kadroya sahip olan şirketimiz; dikey tip depo, yatay tip depo, konik tanklar (silo), akaryakıt sumpları, buzağı barınakları, tekstil arabaları, tekstil kovaları, hastane ve otel ekipmanları, zeytin – turşu ayıklama havuzları, salamura tankları, yol bariyerleri, çöp konteynerleri gibi ürün imalatları yapmaktadır. Hizmetlerimiz plastik üretim sonrası; plastik destekleyici metal konstrüksiyon, elektrostatik ve antistatik boyama, tesviye, montaj, temizleme, paketleme ve yurt içi – yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Ve bugün sektöründe akaryakıt, ambalaj, gıda, hayvancılık, inşaat, kimya, medikal, tarım(ziraat), tekstil, turizm… vb. alanlarda tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteye verdiği önem sayesinde kısa sürede tanınmış ve ilkelerinden asla ödün vermeyen firma olmuştur. Firmamızın değişmez prensipleri kaliteli üretim, saygın hizmet, satış sonrası destek, zamanlı teslimat, uygun fiyat ve güvenilir ticaret politikasında ilerlemektir. Müşterilerimizin verdiği güven ve bu güvenin bize getirdiği güçle var olmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki; daha iyisini yapmaya çalışmadığımız sürece başarılı olmuş sayılmayız. Bu sebeple her zaman daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımız bütün hızıyla sürmektedir.

   lkelerinde “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Turuncu Plastik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkür ederek, bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla,

 M. Zeki DEMİRCİ